Odwiedź nas na 

O nas

Zillmann Tea&Coffee jest częścią projektu Strefa Nowych Idei z siedzibą na Nikiszowcu.

Zillmann Tea&Coffee – kawiarnia, przestrzeń wystawiennicza, klimatyczne miejsce spotkań. Wystrojem i atmosferą przywołuje na myśl górniczy rodowód Nikiszowca. Jednak oprócz przyjemnej podróży sentymentalnej, Zillmann Tea&Coffee oferuje przede wszystkim bogaty wybór herbat, aromatyczną kawę, zdrowe soki i smoothies’y, pyszne ciasta i desery oraz jakościowe alkohole. W Zillmann T&C cyklicznie wystawiane są prace fotograficzne i malarskie, które, wraz z oryginalnymi produktami Śląskich projektantów, są do nabycia na miejscu. Zillmann Tea&Coffee specjalizuje się również w organizacji niebanalnych eventów i spotkań.

 

Strefa Nowych Idei to miejsce otwarte na nowe, kreatywne inicjatywy. Tworzy atmosferę swobody bycia, działania i myślenia. W takiej atmosferze rodzą się najciekawsze idee.

 

Strefa Nowych Idei to platforma łącząca kreatywnych ludzi reprezentujących różne dziedziny. Tworzy przestrzeń, gdzie świat twórcy przenika się ze światem odbiorcy, gdzie świat biznesu spotyka się ze światem sztuki i designu. Miejsce to wyrasta z postindustrialnej tkanki katowickiego Nikiszowca, tworząc strefę, która sprzyja przedsiębiorczości i kreatywności.

Kolejnym punktem uruchamianym w ramach SNI jest Galeria Rossberg. Obydwie działalności, kawiarnia i galeria, ściśle ze sobą współpracują oraz wzajemnie się uzupełniają, wzbogacając ofertę Strefy Nowych Idei. A to dopiero początek.